Şehirlerarası Nakliyat

Günümüzde ev taşımak modern hizmet kalitesi ile sunulan nakliye hizmetleri ile çok daha konforlu hale gelmiştir. Şehirlerarası evden eve taşıma hizmetleri titizlikle gerçekleşmesi gereken nakliye hizmetleri arasında yer alıyor. Firmamız şehirlerarası nakliye hizmetini sunarken eşyalarınızın hasar görmemesi için titizlikle faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun yollarda taşıma hizmetinde eşyaların hasar görmemesi için eşyalar koruyucu malzemeler kullanılarak kırılma tehlikesinin önüne geçiliyor. Geniş araç filomuz, koruyucu malzemelerimiz, sigortalı taşımacılık hizmetimiz ve asansörlü taşıma hizmetlerimiz ile eşyalarınızı yeni adresinize güvenle ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Dev Kadro Ve Güvenilir Hizmetimiz İle Yanınızdayız

Güvenilir nakliye firması olarak taşınma ihtiyaçlarınızda devreye girerek, size dev kadro ve güvenilir hizmetimiz ile destek vermektedir. Profesyonel çalışanlarımız ile evdeki mobilyalarınızı sökerek, özenle paketliyor ve montajını sağlıyoruz. Bize olan inancınızı boşa çıkarmamak adına sigorta kapsamında hizmet sunmakta olup eşyalarınızda herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kaldığınızda, her anlamda zararınızı temin ediyoruz. Eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni adresinize ulaştırılması için alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere birinci sınıf hizmet sunan firmamız uzun yollarda bile eşyalarınıza zarar gelmeden güvenle taşımaktadır.

Eşyalarınızı Sigorta Kapsamında Taşıyoruz

Profesyonel hizmet sunan firmamız ev taşıma konusundaki deneyimlerini konuşturuyor ve evinizin en güzel şekilde taşınması için size garantili bir hizmet sunuyor. Evlerini taşıdığımız müşterilerimizin tavsiyesi üzerine bizi tercih eden birçok müşterimiz oluyor. Yenilenen taşımacılık hizmetlerimiz ile eşyalarınızı taşıma öncesi, taşıma sırasında ve adrese teslim aşamasında özenle ve sorumluluğunu alarak taşıyan firmamız, bu alanda lider firmalar arasında yer alıyor. Amacımız dünya standartlarında Türkiye’nin en iyi nakliye firması olmak olup, bu konuda gerek çalışanlarımız, gerek araçlarımız ve gerekse de kullanmış olduğumuz koruyucu malzemeler ile titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden şehirlerarası taşımacılıkta eşyalarınızı taşımacılık kurallarına uygun şekilde taşıyoruz. Size sağlayacağımız hizmetin sigortasını vererek her eşyanızı sigorta kapsamı dahilinde taşıyoruz. Eşyalarınızı aldığımız gibi teslim etmek firmamızın en büyük sorumluluğu olup, sizde şehirlerarası taşımacılıkta profesyonel hizmet sunan firmamızdan 7/24 iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.